AQS & AZM

PAMIETAJ!!! "Nie liczy się ilość sojusznikow, licza się ich chęci i możliwości..."


#1 2009-03-11 19:22:35

SzaRaF

Główny Sekretarz

9029048
Call me!
Zarejestrowany: 2008-12-31
Posty: 143
Punktów :   

Spór SzaRaF'a ze Spartiatą :)

Ale Spartiato, teraz to Ty prowokujesz... Ja tylko sie wypowiedzialem w tej sprawie i zaproponowalem cos, czy byly tam wykrzyniki, pogrubienia textu, powiekszenie czcionki, zmiana barwy textu sugerujace ze ja cos nakazuje, zakazuje czy cokolwiek?? Przez ten czas co razem gramy chyba umiesz poznac kiedy jestem z czegos niezadowolony, wkurwiony na cos itd.
Wiec prosze bez wiekszych sugestii...
Poza tym, bez sugeracji ze mialem sojusz w dupie, brak neta to jedno, brak czasu zeby latac do kafejki to drugie, nastepnym razem jesli sie takie cos przytrafi to poprosze cie zebys utrzymywal mnie i rodzine, ja zrewzygnuje z pracy i bede siedzial 24/7 w kafejce i sleczal nad kompem zebys byl zadowolony ze jestem.
Daj znac czy sie na to zgadasz to podam ci nr konta bankowego...

jest to odp na Twojego ostatniego posta w temacie wojny z ZaZ, reszte jesli chcesz kontynuujmy tutaj, zróbmy male widowisko ku uciesze gwary, wydaje mi sie ze publika lubi nasze spory...


1.Strategia wojny polega na przebiegłości i stwarzaniu złudzeń.
2.Wojna jest sztuką wprowadzania wroga w błąd.
3.Na wojnie ten wygrywa, kto najmniej błędów popełnia.

Offline

 

#2 2009-03-11 20:14:27

Spartiata

Użytkownik

7579830
Zarejestrowany: 2008-12-31
Posty: 117
Punktów :   

Re: Spór SzaRaF'a ze Spartiatą :)

Niechce się z toba kłucic

Ostatnio edytowany przez Spartiata (2009-03-11 20:15:59)


Zawsze wierni
Zawsze razem
This is Sparta!!!

Offline

 

#3 2009-03-11 23:55:36

SzaRaF

Główny Sekretarz

9029048
Call me!
Zarejestrowany: 2008-12-31
Posty: 143
Punktów :   

Re: Spór SzaRaF'a ze Spartiatą :)

Drogi Spartiato, drodzy sojusznicy!
Spartiata nie chce sie ze mna kłócic po swoich prowokacjach, ja nie bede czytal wiecej jego jakis uwag co to nie on i wymadrzania sie...
Z dniem dzisiejszym odchodze z tego sojuszu.
Miło sie z Wami gralo, poza pewnymi wyjatkami.
Jesli macie jakas sprawe zawsze mozecie pisac na PW.
pzdr
SzaRaF


1.Strategia wojny polega na przebiegłości i stwarzaniu złudzeń.
2.Wojna jest sztuką wprowadzania wroga w błąd.
3.Na wojnie ten wygrywa, kto najmniej błędów popełnia.

Offline

 

#4 2009-03-12 15:26:07

Spartiata

Użytkownik

7579830
Zarejestrowany: 2008-12-31
Posty: 117
Punktów :   

Re: Spór SzaRaF'a ze Spartiatą :)

aha

Czy ty nie uwazasz ze to był troche niemiły post z twoijej strony

Witam!
Taki maly spam zeby dac znac ze zyje... za troche powroce... Jak na razie pomomo sukcesow nie macie co myslec o BFs...
A tak w ogole to czy mi sie wydaje czy tu maly rozpizdziaj sie robi??
pzdr
SzaRaF


Wiadomo jaki mam charakter-strasznie sie wkurzyłęm jak to przeczytałęm bo po :
1.Jak tak to straszne planowanie z twoijej strony na sojusz K_H i co? no co za pech zepsół ci sie net.Piszesz jeszcze w dodatku że nie mamy co myślec o BFS.A powiedz mi gdzie w tym poscie jest pochwała? że wygralismy wogóle.Już zrobiłeś tak 2x jak przyszła wojna.
Napisałem że niechce sie kłucic bo pomyslałem ze nie warto sie oddzywac bo wybuchnie wielka awantura.Jednak sie nie myliłem.We wyższym poscie napisałeś mi że masz rodzine na utrzymaniu i musisz zarabiać.. No oczywiscie jestem najbardziej Za bo wkoncu masz rodzine rozumiem to.Tylko nie rozumie że niemiałes czasu doslownie 10minut zeby napisac ze niebedziesz uczestniczyl we wojnie i ze bierzesz urlop- to by bylo najrozsadniejsze bo by ci armia nie uciekla i poprostu gra by stanela.Ale cóż wiesz czekałem i codziennine patrzylem ile masz kasy w Rankingu i tylko czekałem kiedy zbankrutujesz i powiesz ze potrzebujesz jakeis 300k Siarki na odbudowe wojska i surowców bo cała ludnosc ci poszła.

moja odpowiedz na to

masz racje nie mozemy myslec o BFs bo i tak niemamy z nimi szans ale mozemy myslec o innych sojszach np ZaZ.Wszyscy się staraja byc coraz to lepszymi chociaz nie zawsze to wychodzi


I to co mnie naj naj najbardziej wkurzyło w tej twoijej wiadomości oto Cytat:

"A tak w ogole to czy mi sie wydaje czy tu maly rozpizdziaj sie robi??"

To własnie to wiesz ty jestes ostatnią osoba ktora może stwierdzic ze tu jest rozpizdziaj... Kurde nie dość że cie nie bylo ze nie pomogłeś we wojnie to jeszcze piszesz ze tu sie robi rozpizdziaj no co ludzie nie zgodzicie sie ze mną?

I ostatnie słowa:

Chociaż tyle że nie musiałem czytac tego że ci sie armia zwolniła

to że odeszłeś to była twoja decyzja.Niechciałęm sie kłucić ale cóż wiem że oprócz mnie to inni by ten twój post przemilczeli ale niestety jestem takim człowiekiem.

Ostatnio edytowany przez Spartiata (2009-03-12 15:29:54)


Zawsze wierni
Zawsze razem
This is Sparta!!!

Offline

 

#5 2009-03-12 15:54:14

SzaRaF

Główny Sekretarz

9029048
Call me!
Zarejestrowany: 2008-12-31
Posty: 143
Punktów :   

Re: Spór SzaRaF'a ze Spartiatą :)

Pochwal chcesz? Prosze bardzo: Oto pochwala ode mnie dla ciebie za literowki, kolejna to Twoja spostrzegawczosc - armia mi nie uciekla i trzyma sie bardzo dobrze...

Kolejna rzecz, mam taka prace ze robi sie po 16h, powiedz mi chcialoby ci sie leciec po 16h w robocie do fafejki dzien w dzien, bo taki Spartaczyk jak Ty sobie tego zyczy??
Ogarnij sie dziecko...

I tak to byla moja decyzja, nosilem sie dosc dlugo z tym, niestety ostatecznie to siec, wiec nie moge przelozyc Cie przez kolano, szkoda...

Kolejna sprawa net mi padl, i co z tego? Naprawde pecha mialem, w momencie jak tu przyszedlem i spotkalem takiego czlowieka jak Ty, poprostu musialbym cofnac sie w rozwoju z te prawie 10 lat zeby ci dorownac i sie z Toba dogadac, zajmij sie czyms innym chlopie, bo zauwazylem ze ikariam to chyba caly Twoj swiat, jeszcze troche i chyba w sklepie bedziesz mowil:
"Za tego batona dam max 1 szt zlota." albo : "Wymienie batonika w stosunki 2:1 - oferuje krysztal."

A jest jedna rzecz za ktora moge cie pozytywnie pochwalic, no popatrz cos sie znalazlo...
Mianowicie, jak dotad na ikariam nie spotkalem wiekszego kretyna na tym swiecie, pod tym wzgledem prezentujesz sie dosc dobrze, nawet z BFs w czasie wojny lepiej mi sie rozmawialo, a teraz jesli bedziesz chcial sie mscic za te slowa to prosze bardzo mozesz juz flote do mnie slac...

pzdr
SzaRaF

P.S. Jesli chcesz abym odpowiedzial na Twoja ostrą niczym plastykowy nozyk dla dzieci riposte daj znac na PW na ikariamie.


1.Strategia wojny polega na przebiegłości i stwarzaniu złudzeń.
2.Wojna jest sztuką wprowadzania wroga w błąd.
3.Na wojnie ten wygrywa, kto najmniej błędów popełnia.

Offline

 

#6 2009-03-13 10:25:41

aquariusclub

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-02-12
Posty: 10
Punktów :   

Re: Spór SzaRaF'a ze Spartiatą :)

skończcie te beznadziejne polemiki
uważam że to czcze gadanie nikomu nie wychodzi na dobre natomiast pomijając to że spartiata powinien trzymać nerwy na wodzy i olać ten post to szaraf jesteś nie fair ponieważ jak już kiedyś powiedziałem spartiata mimo swojego wieku się stara ty natomiast masz to w dupiei i go ciągle obrażasz i się z niego naśmiewasz
Nikt nie jest idealny
a tak apropo pracy
ja pracuję od 7 rano do 12 wieczór codziennnie i jakoś nie narzekam 
a w piątki i soboty praktycznie nie wychodzę z pracy
każdy ma to na co sobie zsłużył albo to co sobie wypracuje uważam temat za zakończony

Offline

 

#7 2009-03-13 11:09:52

Kuackillah

Użytkownik

2066502
Call me!
Skąd: [UK]Luton/Lublin[PL]
Zarejestrowany: 2009-02-06
Posty: 13
Punktów :   

Re: Spór SzaRaF'a ze Spartiatą :)

ja osobiscie uwazam ze ten caly spor to jedna wielka bzdura i ze powinniscie sobie odpuscic a pozatym ( ja tez pracuje teraz srednio po 10-12 godzin bo mamy 'busy' w pracy ,tez mam rodzine ale tez jakos daje rade dogladac spraw na ikariamie zeby nikt mnie nie pladrowal ani zeby mi nic w miastach nie brakowaloi, no i pofarmic troche ) i jeszcze jedno ta cala klutnia zle wpywa na MORALE w sojuszu
zastanowcie sie nad tym lepiej


Dla Was to tylko piłka,
Dla Nas to sens życia...

http://g.imagehost.org/0513/motor_motorowcy_projekt.gif

Offline

 

#8 2009-03-13 14:07:20

Spartiata

Użytkownik

7579830
Zarejestrowany: 2008-12-31
Posty: 117
Punktów :   

Re: Spór SzaRaF'a ze Spartiatą :)

SzaRaF zbanuj mnie na tym forum bo niechce mi sie czytać tych bredni co piszesz...

Ja niemam zamiaru Cie wyzywać ani atakowac..


O zobacz SzaRaF jednak sa ludzie oprócz ciebie którzy pracuja...

Ostatnio edytowany przez Spartiata (2009-03-13 14:11:03)


Zawsze wierni
Zawsze razem
This is Sparta!!!

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.wrestlemania.pun.pl www.uks.pun.pl www.pokemon-pbf-forum.pun.pl www.pokemongold.pun.pl www.nivejki.pun.pl