AQS & AZM

PAMIETAJ!!! "Nie liczy się ilość sojusznikow, licza się ich chęci i możliwości..."


#1 2009-01-31 18:58:58

SzaRaF

Główny Sekretarz

9029048
Call me!
Zarejestrowany: 2008-12-31
Posty: 143
Punktów :   

Przyszla wojna

Tu przeprowadzmy dyskusje o ewentualnej wojnie z BFs...

"Powiem Ci tak... Przezylem pare wojen z BFs i dawnym MFs, i jesli chcemy sie na to rzucic trzeba najpierw dobrze wszystko zorganizowac z tymi sojuszami, z -VS- nie bedzie wiekszego problemu tak sadze, z Br_Ci nie wiem jak to bedzie, ale sadze ze moga sie przylaczyc gdyz kiedys doznali od nich porazki, to zadanie dla Dyplomaty, jednak radze najpierw obadac jakos sytuacje w Br_Ci, jak stoja z ludmi i checia wojny, n ie pisac od razu "idziecie z nami na BFs?" to moze skomplikowac sprawe na dziendobry, BFs wyrobili sobie miano prawie ze "niepokonanych" i otaczaja sie aura strachu, trzeba rowniez rozwazyc inny sojusz niz Br_Ci... Takie jest moje zdanie jednak zapraszam cala rade do dluzszej dyskusji, wypowiedziec wojne nie jest trudno... trudniej ja wygrac z dosc wymagajacym przeciwnikiem jakim jest BFs...

I przede3 wszystkim potrzeba bedzie wiecej walczacych niz do tej pory... 3 czy 4 graczy nie wygra calej wojny...

Chcialbym sie zrehabilitowac gdyz jak wiecie w ostatniej wojnie nie bralem udzialu z powodu braku dostepu, teraz chce odbudowac armie i walczyc pod nowym sztandarem AQS&AZM..."

Przenioslem to gdyz tu pasuje bardziej i moze zacheci do dyskusji...

Ostatnio edytowany przez SzaRaF (2009-01-31 19:00:15)


1.Strategia wojny polega na przebiegłości i stwarzaniu złudzeń.
2.Wojna jest sztuką wprowadzania wroga w błąd.
3.Na wojnie ten wygrywa, kto najmniej błędów popełnia.

Offline

 

#2 2009-01-31 19:02:00

Spartiata

Użytkownik

7579830
Zarejestrowany: 2008-12-31
Posty: 117
Punktów :   

Re: Przyszla wojna

ejj spokojnie SzaraF do takiej wojny trzeba sie bdb przygotować najpierw to trzeba Podpisac traktat Pokojowy z -VS- i z BR_Ci a jesli chodzi o wojne z BFs to mam plany a wygladaja one tak

AQS -VS- BR_CI HS VS BFs

Niewiem jak wy ale myślę że jak taka wojne zrobimy to wygramy:)


Zawsze wierni
Zawsze razem
This is Sparta!!!

Offline

 

#3 2009-01-31 19:05:16

SzaRaF

Główny Sekretarz

9029048
Call me!
Zarejestrowany: 2008-12-31
Posty: 143
Punktów :   

Re: Przyszla wojna

a ja z doswiadczenia wiem ze im wiecej sojuszy tym bardziej komplikuje to sprawe... w HS nie wiele chyba osob byloby gotowych na walke z BFs, bardziej w masowke poszli... A ja jestem spokojny, ale taki mam system dzialania... Odpowiednio wczesniej wole miec zaplecze, jednoczesnie samemu sie zbrojac...


Traktat pokojowy nie jest konieczny... to jakis wymysl dla slabszych sojuszy aby mieli zludna nadzieje ze wtedy ich nie rusza...
Aczkolwiek jesli chcecie mozna podpisac pakt pokojowy...


1.Strategia wojny polega na przebiegłości i stwarzaniu złudzeń.
2.Wojna jest sztuką wprowadzania wroga w błąd.
3.Na wojnie ten wygrywa, kto najmniej błędów popełnia.

Offline

 

#4 2009-01-31 21:39:42

Spartiata

Użytkownik

7579830
Zarejestrowany: 2008-12-31
Posty: 117
Punktów :   

Re: Przyszla wojna

moim zdaniem to dobry pomysł ale tu niechodzi o to kto tu jest słaby tylko o to że poprostu przydałby on nam sie i nietylko nam..

Zauważyłeś ze BR_Ci ma pokojowy traktat z -VS- ?/


Zawsze wierni
Zawsze razem
This is Sparta!!!

Offline

 

#5 2009-02-01 14:52:27

SzaRaF

Główny Sekretarz

9029048
Call me!
Zarejestrowany: 2008-12-31
Posty: 143
Punktów :   

Re: Przyszla wojna

No i?? Dyplomata tez musi miec co robic... Gdy zaczynalem w AZM bylem Dyplomata i skupialem sie na dobrych stosunkach z paroma, do 5 sojuszow, tak ze mozn a bylo bez wzgledu liczyc na ich pomoc pod rozna postacia, i pozyskiwaniem nowych graczy, traktaty podpisywalem z nielicznymi sojuszami, z polecenia gory (Przywodca ówczesny) a znich potem zabieralismy co niektorych graczy... Co do traktatów to i jeden i drugi bedzie mial swoje racje ale nie o to tu teraz chodzi, nieprawdaz??
Zajmijmy sie tym czy Br_Ci pojdzie z nami w bój, ewentualnie zastanowic sie nad innym alternatywnym sojuszem...

Ja od dawna mam wizje aby pierwsze sojusze z TOP20 np polaczyly sie w chwilowa koalicje, na wojne z BFs, zrobic cos w stylu I wojny światowej na Gamma, z czego głównym ptk ataku jest wlasnie BFs, na kilkanasie linii frontu nie daliby rady, jestem tego pewien...
Trzebaby to tak zgrac zeby jednoczesnie zaatakowac BFs i Economy... Jak zapewne wiecie Economy to swietnie zgrane zaplecze ekonomiczne BFs, wspieraja ich i w czasie wojny i pokoju, głównie za ochrone...

Zastanowmy sie nad koalicja AQS&AZM, VS, Br_Ci, -H- (jak da rade to porwac i ich Akademie do boju), tycjan (pojda z nami tak sadze, tylko z nimi najlepiej jakby rozmawial ktos z AZM - długa historia) i byc moze Celtic Kings vs BFs i Eco...

jakies inne propozycje czy cus?? Zrobmy cos zeby sie dzialo na tym swiecie...

I propozycja zakonczenia wojny po osiagnieciu 50K WSL-u lub po przekroczeniu okresu 3 miesiecy od daty wypowiedzenia wojny...

Edit 15:55

Do koalicji z BFs i Eco, moze dolaczyc rowniez sojusz scythe - JEST TO UWAGA DO DYPLOMATY! NIE NAWIAZYWAC ROZMOWY Z NIMI NA TEMAT WOJNY!


1.Strategia wojny polega na przebiegłości i stwarzaniu złudzeń.
2.Wojna jest sztuką wprowadzania wroga w błąd.
3.Na wojnie ten wygrywa, kto najmniej błędów popełnia.

Offline

 

#6 2009-02-02 08:48:43

Spartiata

Użytkownik

7579830
Zarejestrowany: 2008-12-31
Posty: 117
Punktów :   

Re: Przyszla wojna

hmm...nie pomyślałem o LK w sumie to i tak by się dało w tyle sojuszy rozjechać BFs i pokazać im.Jestem pewnien że ci którzych zjechalo BFs to napewno pomogą;0

Ale Szaraf czemu tylko my o tym gadamy? może by się ktoś inny dołączył do rozmowy ?hmm... np Eliot albo Aquarius:) wkoncu to jest rada;)
Moim zdaniem narazie trzeba powojowac z innymi sojuszami i podpisac Kilka pokojowych Z -LK- z BR_Ci i z -VS- ..wtedy gdyby BFs zobaczyło ze mamy podpisane to by sie nie odważyło wywołac wojny na nas czy na inny sojusz bo by wiedzieli ze sie inne dołącza do wojny:)
Szaraf juz cię doganiam w generałach:D

Wógóle to jak narazie to tylko plany to jak cos to by była potęrzna wojna więc nie dawaj tutaj tematu że "Przyszła wojna" bo tak naprawde jej niema a z BR_Ci trzeba sie zakumplować!!


Zawsze wierni
Zawsze razem
This is Sparta!!!

Offline

 

#7 2009-02-02 21:48:54

SzaRaF

Główny Sekretarz

9029048
Call me!
Zarejestrowany: 2008-12-31
Posty: 143
Punktów :   

Re: Przyszla wojna

Powiem tak, cos w stylu 1 wojny swiatowej Gamma, potrzeba czasu, nie patrz na to ze zobacza ze sa traktaty i nie wypowiedza wojny, i tak tego nie zrobia, bo w rankingu jestesmy sojuszem slabszym - dla nich to hanba, oni czekaj tylko jak takie sojusze jak my im wypowiedza wojne, poza tym, w chwili obecnej za w miare rownych sobie uwazaja tylko VS... -H- to masowka o ktorej nie chce slyszec, jesli wezmiemy ich do wojny, max 3 dni i przegrywamy...
Z -VS- rozmawialem, sa z nami, tylko jeszcze trzeba doszlifowac szczegoly ale to juz bede z nimi omawial na Skype jak za dawnych czasow, rpa chyba pojdzie z nami, Loo (GO) jest pomyslem zachwycony, przed chwila z nim rozmawialem, omowi to z sojuszem i jeszcze bedziemy rozmawiac... Br_Ci - z nimi jeszcze nie rozmawialem, ale mam czas, TOXIC i KOZAKI, to malutkie sojusze ale zgrane jak cholera, sojusz KOZAKI jest taki ze rwie sie do walki, i sa dosc mocni, bylo ich 6 wygrali swego czasu wojne z nr 1 w rankingu - -300!-... wiec trzeba i spojrzec w dol rankingu nie zawsze to co na samej gorze jest najlepsze...


1.Strategia wojny polega na przebiegłości i stwarzaniu złudzeń.
2.Wojna jest sztuką wprowadzania wroga w błąd.
3.Na wojnie ten wygrywa, kto najmniej błędów popełnia.

Offline

 

#8 2009-02-03 14:51:01

Spartiata

Użytkownik

7579830
Zarejestrowany: 2008-12-31
Posty: 117
Punktów :   

Re: Przyszla wojna

SzaRaF może narazie dajmy sobie spokój z BFs to niezly sojusz ktory ma dobrych człnków wejdz sbie kurcze w ranking Generałow i wes od 1-100 i wiesz co zobaczysz? że tam z BFs jest ponad 15 osób a z naszego sojuszu 2 a VS jest 11 osób.. może i by nam sie fuxło i by sie wspólnie to wygrało ale narazie to nienalezy tak sie bardzo napalac na to to była tylko moja propozycja

SzaraF narazie podpisz Trakttaty pokojowe i wystarczy

Lepiej dajcie jakąś propozycje jakiemu sojuszowi wypowiedziec wojne?


Zawsze wierni
Zawsze razem
This is Sparta!!!

Offline

 

#9 2009-02-03 22:10:53

SzaRaF

Główny Sekretarz

9029048
Call me!
Zarejestrowany: 2008-12-31
Posty: 143
Punktów :   

Re: Przyszla wojna

Zbyle jakim sojuszem jakim chcesz mozesz wojowac... Na mala wojne totalna z wieksza liczba sojuszy trzeba wiekszego przygotowania ktore prowadze i jeszcze mi to zajmie, tu potrzeba zgrania, 100% pewnosci ze sojusz wezmie w tym udzial, przydzielenia ich do konkretnych rejonow, zeby darowac sobie latanie z atakiem po 8h, na takie dopracowanie trzeba czasu... Na pale kazdy moze poleciec na wojne, moge za chwile jakis sojusz wybrac i wstawic posta na forum... a to ze ich jest 15, nas 2 a VS 11, to jeszcze o niczym nie swiadczy... Nie ptk sie wygrywa... Trzeba jeszcze umiejetnosci... Spytaj sie Aquariusa...

P.S. w ambasadzie jest cos takiego jak TRAKTATY SOJUSZU, zajrzyj sobie i wiedz ze z VS i rpa, mamy traktat pokojowy...

Co do BFs, to nawet z Aquariusem pogadaj, to nawet on Ci powie ze przygotowanie czegos takiego to okres 1 tyg np nie wystarczy...


1.Strategia wojny polega na przebiegłości i stwarzaniu złudzeń.
2.Wojna jest sztuką wprowadzania wroga w błąd.
3.Na wojnie ten wygrywa, kto najmniej błędów popełnia.

Offline

 

#10 2009-02-04 15:29:55

Spartiata

Użytkownik

7579830
Zarejestrowany: 2008-12-31
Posty: 117
Punktów :   

Re: Przyszla wojna

Ale ty nie rozumiesz że ja wiem ile to trzeba przygotowań ale morze narazie nie zaczynać z nimi co? daj jakis sojusz i se go zjedziemy

A szaraf tak przy okazji na naszej stronie zewnętrznej to podnieś próg minimalny z 35tysiecy tak do 70tysiecy


Zawsze wierni
Zawsze razem
This is Sparta!!!

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.shugochararpg.pun.pl www.forummenelgame.pun.pl www.stoppiwu.pun.pl www.zip.pun.pl www.gryy.pun.pl